DOM WAKACYJNY W GÓRACH

Zobacz opis naszej willi

Willa Jasień to komfortowy dom położony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego w pobliżu szczytów Małego Rachowca i Rachowca w Zwardoniu, przy szlakach turystycznych, przy górnej stacji wyciągu krzesełkowego Zwardoń-Ski, z pięknymi widokami na okoliczne szczyty i dolinę, 2.5 km od centrum Zwardonia, 300 m od karczmy „Swojskie Klimaty”.
Rezerwacja kontakt telefoniczny: +48 501 150 236, +48 534 874 005

Willa przeznaczona jest dla 8 osób, ma powierzchnię ponad 200 m2. Na poziomie głównym znajduje się część dzienna z kuchnią i jadalnią o powierzchni ponad 50 m2, z wyjściem na taras od strony południowej oraz z kominkiem. Salon wyposażony jest w telewizor 56 cali, sprzęt HiFi z CD, wyjściem USB i MP3. Kuchnia jest w pełni wyposażona; jest tu duży stół dla 8 osób, duża lodówka z zamrażarką, zmywarka, kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofala, ekspres do kawy (naboje można kupić w Biedronce w Milówce), czajnik elektryczny. Na parterze jest też hall wejściowy, WC oraz pralnia ogólnodostępna.

Na piętrze znajdują się 4 sypialnie: 2 sypialnie 2 osobowe o pow. 16.5 m2 każda, z łazienkami i balkonami, 1 sypialnia 3 osobowa o pow. 16.5 m2 z łazienką i balkonem oraz mały pokoik dla 1 osoby (bez łazienki). Jest też tu widne miejsce do czytania, pracy, zabawy dla dzieci.

W części dolnej, która ma wyjście do ogrodu od strony południowej, jest sala bilardowa ze stołem bilardowym 8 ft zamiennie z pełnowymiarowym stołem ping-pongowym. W hallu znajduje się stół z piłkarzykami. Tutaj jest tez duża narciarnia z osobnym wejściem z zewnątrz, drewno do kominka, duży przenośny zamykany grill, w osobnym pomieszczeniu sauna infrared i łaźnia parowa (rzymska). Z łaźni i sauny goście korzystają na własną odpowiedzialność, odradzamy korzystanie przy jakichkolwiek kłopotach zdrowotnych.

W dużym ogrodzie jest mini plac zabaw dla dzieci (2 huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina) oraz altana grillowa. Parking pod wiatą mieści 3 samochody. Teren o pow. 1400 m2 jest ogrodzony. Dom ma ogrzewanie olejowe, wodę z własnego ujęcia, internet WiFi, instalację alarmową, otoczenie domu jest monitorowane.

Willa położona jest na poziomie +814 npm, dojazd drogą asfaltową ok 5 km od drogi ekspresowej S1 Bielsko-Biała-Żylina i granicy w Zwardoniu. Adres domu: Zwardoń 166a Rachowiec, 34-373 Zwardoń Współrzędne geograficzne: 49º 30’19,15″ N    18º 59’45,01″ E

Willa Jasień - mapa

Willa Jasień – mapa; © autorzy OpenStreetMap (CC-BY-SA 2.0)

Dzięki swemu położeniu dom stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki w najwyższe partie gór Beskidu Żywieckiego, Beskidu Śląskiego, masyw Wielkiej Raczy, w rejon Małej i Wielkiej Fatry na Słowacji. W promieniu 30 km są atrakcyjne narciarskie kurorty: Wisła, Ustroń, Istebna, Szczyrk oraz Wielka Racza.

Dom jest przeznaczony dla ludzi ceniących piękne otoczenie, komfort, spokój, przyrodę, piękne widoki, wędrówki po górach, z dziećmi, narciarzy. Niektórzy mówią że jest „hygge”- po prostu dobrze się tu czują.
Chcemy, aby nasi goście czuli się tu wyjątkowo, aby wypoczęci wracali do swoich obowiązków.

Osoba do kontaktu: Jola Taczanowska (właściciel) +48 501 150 236 +48 534 874 005 rezerwacja@willajasien.pl W domu nie można palić. Akceptujemy pojedyncze zwierzęta. Mówimy po polsku i angielsku.